• Tüm Kategoriler
  • Akse 15 Lt Sucuk Dolum Contası

   Görsel 1
   AksePuan : 25.500
   Fiyat:
   255,00 TL + KDV
   54,57 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
   Akse 15 Lt Sucuk Dolum Contası

   "Sucuk dolum makinesi contası," endüstriyel bir sucuk dolum makinesinin parçalarından biri olan bir terimdir. Bu terimde "conta," iki yüzey arasında sızdırmazlık veya izolasyon sağlamak için kullanılan bir malzeme veya bileşen anlamına gelirken, "sucuk dolum makinesi" ise, sucuk veya benzeri ürünleri ambalajlamak için tasarlanmış bir makineyi ifade eder.

   Sucuk dolum makineleri, et işleme tesislerinde veya gıda üretim tesislerinde kullanılan cihazlardır. Bu makineler, sucuk gibi çeşitli sosis türlerini veya diğer et ürünlerini önceden belirlenmiş miktarlarda doldurmak ve ambalajlamak için kullanılır. Contalar, bu makinelerin sızdırmazlık ve dolum işlemlerini sağlamak için önemli bileşenlerdir.

   Contalar, genellikle özel olarak tasarlanmış ve üretilmiş elastomer veya benzeri malzemelerden yapılır. Bu malzemeler, dolum işlemi sırasında ürünün kaçak vermeden ve kontamine olmadan ambalajlanmasını sağlar. Contalar, vakumlu veya basınçlı dolum sırasında sızdırmazlık sağlamak amacıyla kullanılır ve ürünlerin hijyenik koşullarda ambalajlanmasını sağlar.

   Diğer Özellikler
   Stok KoduAKS1156
   MarkaAkse Endustriyel
   Stok DurumuVar

   İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.