Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
  • Sayfa :
  • 1
Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir. Benzer Ürünler İçin 0212 674 8202 Numaralı Hattı Arayabilirsiniz
Bu kategoride toplam 2 ürün listeleniyor.
  • Sayfa :
  • 1

Erişte Makinesi Fiyatları ve Modelleri

Erişte makinesi, ev ortamında istediğiniz malzemelerle taze makarna ve erişte yapmanızı sağlar. Makarna hamurunu istenilen kalınlıkta açmayı ve kesmeyi zahmetsiz hale getirir. Ev tipi makarna makineleri genellikle bir kol yardımıyla döndürülen merdanelerden oluşan manuel makinelerdir. Daha seri üretim yapan otomatik erişte makineleri ise daha çok ticari kullanım için uygundur. Erişte makinesi kullanarak, daha az çaba ile makarna yapabilir, aynı zamanda makarnanızda kullanabileceğiniz malzemeleri de seçebilirsiniz. Katkı maddesi içermeyen tamamen doğal ve lezzetli makarnalar hazırlayabilirsiniz. Hazırladığınız makarnaları taze olarak tüketebileceğiniz gibi kurutarak mevsimlik makarna ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. 

Erişte Makinesi Nedir ?

Makine tasarımına bağlı olarak manuel ya da otomatik motorlu olarak satışa sunulan erişte makineleri, hamuru açmak, uzatmak ve istenen boyda kesmek için tasarlanmıştır. Genellikle, paslanmaz çelikten yapılmış erişte makineleri, makarna ya da erişte yapmak için hamuru farklı kalınlıklarda açabilen merdaneler ve kesme bıçaklarına sahiptir. Merdaneler çoğu durumda anodize alüminyumdan yapıldığından, hamur işlem sırasında merdanelere yapışmaz. Merdanelerin arasındaki boşluk değiştirilerek, hamur kalınlığı ayarlanır. Seçilen ayara bağlı olarak, makarna hamuru ince ya da kalın açılabilir.

Ev İçin Manuel Erişte Makinesi

Manuel ya da otomatik erişte makineleri farklı tasarımlara sahip olsa da hepsi benzer şekilde çalışır. Hamur, ince ve uzun tabakalar elde etmek ve düzleştirmek için merdanelerin içinden geçirilir. Daha sonra açılan hamur parçaları istenilen uzunlukta kesilir. Erişte makinesi satın alırken ne tür bir güç kaynağı kullanmak istediğinize karar vermeniz gerekir. Makine seçimi, makineyi ne sıklıkta kullanacağınıza bağlı olacaktır. Ayrıca, ne kadar makarnaya ihtiyacınız olduğunu da düşünmek isteyebilirsiniz.  Ev tipi makinelerin büyük bölümü manueldir. Genellikle ticari ortamlarda kullanılan motorlu makineler ise otomatik çalışır. Makarna üretim süreci oldukça hızlı ve kolaydır. Şefin tek yapması gereken, un, su ve yumurta gibi malzemeleri makineye yüklemektir. 
 
İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ KURUMSAL ÜYELİK BİLGİLERİMİZ MÜŞTERİ HİZMETLERİ
 

0 212 674 82 02

 

Hakkımızda

Yeni Üyelik Sipariş Takibi
 0 212 674 82 02 Hesap Bilgilerimiz Üyelik Girişi Garanti ve Destek

0534 631 70 21
0541 215 22 19

Müşteri Hizmetleri Üyelik Bilgileri Gizlilik Politikası

info@akseendustriyel.com

 
Sipariş Takibi Üye Bilgi Güvenliği  
www.akseendustriyel.com İletişim Ürün Yorum Yapma  

 

Akse Endüstriyel | Endüstriyel Mutfak Makineleri & Paketleme Makineleri

 www.akseendustriyel.com - www.aksemutfak.com - www.vakummakinesiservisi.com - www.koftekalibi.com

 

  E-Ticaret Danışmanı & SEO

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.