• Tüm Kategoriler
  • Seçiminizi Daraltın

   Marka

   Fiyat Aralığı

   Sadece

   Model

   Voltaj

   Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
   Kıyma Makinesi ve Kıyma Makinesi Çeşitleri Akse Endüstriyel'de
   2.000,00 TL + KDV
   En Uygun Kıyma Makineleri Akseendustriyel.com'da
   2.200,00 TL + KDV
   3.500,00 TL + KDV
   3.000,00 TL + KDV
   %14,3
   32 Numara Kıyma Makinesi çeşitleri
   3.900,00 TL + KDV
   Et Kıyma Makinası
   4.200,00 TL + KDV
   Kıyma Makinesi ve Kıyma Makinesi Çeşitleri Akse Endüstriyel'de.
   5.850,00 TL + KDV
   32 Numara Soğutuculu Kıyma Makinesi çeşitleri
   7.000,00 TL + KDV
   Sökülebilir Döküm Krom Kaplama Kafa Grubu
   Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir. Benzer Ürünler İçin 0212 674 8202 Numaralı Hattı Arayabilirsiniz
   Fiyat Sorunuz
   Bu kategoride toplam 44 ürün listeleniyor.

   Kıyma Makinesi

   Bir gıda işletmesi, restoran veya üretimhane için aradığınız et hazırlama cihazları konusunda en doğru yerde olduğunuzu belirtebiliriz. Bu sayfa sayesinde sizlere sunduğumuz et kıyma makinesi cihazları, işletmenizde çok uzun yıllar boyunca dayanıklı şekilde kullanabileceğiniz nitelikli ve pratik cihazlar sağlayacaktır. Dayanıklı malzemeden üretilmiş bu ürünler farklı boyutlarda ve özelliklerde et ürünlerinde kıyma elde etmeniz için en doğru sonuçları sizlere sunacaktır. İşletmenizde bir kıyma makinesi kullanmak istediğinizde, bu makine ile birlikte çekim yaptığınızda bazı farklı ihtiyaçlarınız da yer alacaktır. Örnek olarak çekilmiş kıymanın paketlenmesi, servis edilmesi veya muhafaza edilmesi için gerekecek kaplar, tek kullanımlık ürünler gibi birçok ihtiyaç bulunacaktır. Farklı kategorilerde bu ürünleri de temin ederek, seçtiğiniz kıyma makinesi ile birlikte çok daha uygun ve pratik bir kullanım elde edebilirsiniz.
   Bu işlemi gerçekleştiren makineler genellikle kasap işletmelerinde ve şarküteri işletmelerinde temel ihtiyaçlardan biri olarak görülmektedir. Bu kapsamda da kategori altında göreceğiniz cihazlar kasap kıyma makinesi olarak adlandırılabilecek bir niteliğe sahiptir. Makineler belirli bir kapasiteye sahip olarak elektrik vasıtasıyla çalışırken, işletmenizde bundan farklı et türlerinde kıyma işlemi yapmanız için çalışma sistemi oluşturacaktır. Yani seçtiğiniz makineler sayesinde dana eti, kuzu eti, keçi eti, sığır eti, tavuk veya hindi eti gibi birçok farklı et çeşidinde kıyma et elde edebilirsiniz. 

   Et Kıyma Makinesi Modelleri

   Son teknoloji sanayi tipi et kıyma makineleri ile salam, sucuk ve kıyma gibi mamulleri profesyonel mutfaklarınızda kolaylıkla hazırlayabilirsiniz. Kıyma makineleri; büyük parçalar halindeki dana eti, kuzu eti, sakatat ve tavuk eti gibi şarküteri ürünlerini son derece hızlı ve pratik bir şekilde kıyma haline getirebilen ve özel yardımcı aparatları sayesinde de sucuk, sosis ve kıyma yapabileceğiniz makinelerdir. İhtiyacınıza ve bütçenize en uygun et kıyma makinesi nerede satılır diye düşünmeyin. Ürünleri, akseendustriyel.com’dan cazip fiyatlar ile satın alabilirsiniz. akseendustriyel.com’da Et / Kemik İşleme Makineleri kategorisinde Akse,Arsel, Çağdaş ve HNC markalarının farklı modellerde kıyma makinesi bulunmaktadır. Kıyma makineleri endüstriyel mutfaklarınızda en büyük yardımcınız olacak. Et kıyma makinesi fiyatları model, özellik ve kapasitelerine göre çeşitlik göstermektedir. Piyasadaki ürün fiyatlarına göz attığınızda en iyi fiyatların akseendustriyel.com’da olduğunu göreceksiniz.

   En İyi Kıyma Makinesi

   Ticari işletmelerde kullanılabilecek kapsamda en iyi kıyma makinesi tercihlerinizi gerçekleştirmeniz için bu kategoride sunulan tüm ürünler farklı özellikleri ile tercih edilebilir. Değişen markaların değişen modelleri arasında yapacağınız bu seçimlerde elde edeceğiniz ürünlerde ağız çapı, kıyma çekme kapasitesi, elektrik kullanım gücü ve kullanılan malzemelerde hatta makine ölçülerinde değişiklikler görülecektir.
   Seçilen makinede genellikle paslanmaz gövde özellikleri bulunmak ile birlikte kafa, bilezik ve helezon bölümlerinde krom kaplama gibi ayrıntılar yer alır. Ticari anlamda düşünüldüğünde bir esnaf işletmesi için daha düşük kapasiteli ve et ürünleri üretimi gerçekleştiren büyük bir işletme için de daha yüksek kapasiteli bir makine seçilebilir. Özellikle son teknoloji ile üretilmiş sanayi tipi makineler sayesinde sadece et çekmek değil sucuk ve salam gibi üretimler gerçekleştirmek de mümkün olacaktır. 
   Temel olarak bir işletme için kıyma makinesi temin edilmeden önce öncelikle bu makine ile yapılacak işlemlerin gözden geçirilmesi gerekir. Yani bazı işletmeler sadece kıyma çekmek bazı işletmeler ise sosis ve sucuk gibi üretimler sağlayabilmek için büyük kapasiteli makinelere ihtiyaç duyabilir. Bu durumda mutlak olarak profesyonel bir platform üzerinden veya işin uzmanları sayesinde kıyma makinesi tavsiye bilgileri almak doğru olacaktır. 
   Aldığınız tavsiyeler ile birlikte kıyma makinesi için seçim gerçekleştirdiğinizde; saatlik kapasite, ağırlık, ebatlar ve dönme devir hızı gibi her noktayı daha doğru seçebilirsiniz. Kullanacağınız makinede temizlik ayrıntılarının ne kadar pratik olduğu, temizleme için hangi malzemelerin kullanılması gerektiği ve et çekim kalitesinin hangi boyutlarda olduğu gibi noktalar daha net bir şekilde belirlenerek alım yapılabilir. 

   En Ucuz Kıyma Makinesi Fiyatları

   Kategori sayesinde tercih edebileceğiniz makineleri detaylı bir şekilde incelediğinizde, aslında birçok farklı marka ile karşılaşacağınızı görebilirsiniz. Bugün firmamız tarafından sizlere sunulan kıyma çekme makinesi markaları arasında Boğaziçi, Akse,Arsel ve HNC gibi markalar yer almaktadır. Bu markalar arasından gerçekleştireceğiniz seçimler ile birlikte markaların sunduğu modeller kapsamında değişen et makinesi fiyatları ile alışveriş yapmanız mümkün olacaktır. 
   Aslında farklı bir noktadan bakıldığında kıyma makinesi kampanyaları sayesinde yıl içerisinde farklı dönemlerde çok daha avantajlı rakamlar ile ürün temin etmeniz de mümkün olabilir. Kategoride görebildiğiniz tüm ürünlerde ücretsiz kargo avantajı yer alması ile birlikte temin ettiğiniz ürünler için ne kadar sorusuyla kapasite, fiyat ve kalite gibi her bilgiyi elde ederek alışveriş yapabilirsiniz. Temel amacımız sizin için en ucuz ürünleri en iyi kalite ve en yüksek güvence ile sunarak, doğru satın alımı elde etmenizi sağlamaktır.

   Et Kıyma Makinesi Fiyatları

   Tercih edeceğiniz et kıyma makinesinin kullanım amacınızla ve kullanım sıklığınızla uyumlu olması oldukça önemlidir. Eğer belirli dönemlerde, az miktarlarda kıyma çekme işlemi yapacaksınız, düşük motorlu, daha basit makineler sizin için uygun olacaktır. Sosis, sucuk ve sakatat yapımı gibi farklı alanlarda kullanabileceğiniz bir ürün arıyorsanız, motor gücü yüksek, daha dayanıklı et kıyma makinelerini tercih etmenizi tavsiye ederiz. Mateka markasının daha basit et kıyma makinesi modelleri bulunurken, Akse, Arsel ve HNC markalarının farklı özelliklere sahip ürün çeşitleri bulunmaktadır. Son teknolojiyi ve güvenliği bir araya getiren kıyma makinelerinin güvenli bastırma aparatları ile olası mutfak kazaların neredeyse tamamının önüne geçilebilir. Tüm bu ürünleri online satış avantajı, en iyi fiyat ve hızlı kargo ile akseendustriyel.com’dan satın alabilirsiniz.
   İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ KURUMSAL ÜYELİK BİLGİLERİMİZ MÜŞTERİ HİZMETLERİ
    

   0 212 674 82 02

    

   Hakkımızda

   Yeni Üyelik Sipariş Takibi
    0 212 674 82 02 Hesap Bilgilerimiz Üyelik Girişi Garanti ve Destek

   0534 631 70 21
   0541 215 22 19

   Müşteri Hizmetleri Üyelik Bilgileri Gizlilik Politikası

   info@akseendustriyel.com

    
   Sipariş Takibi Üye Bilgi Güvenliği  
   www.akseendustriyel.com İletişim Ürün Yorum Yapma  

    

   Akse Endüstriyel | Endüstriyel Mutfak Makineleri & Paketleme Makineleri

    www.akseendustriyel.com - www.aksemutfak.com - www.vakummakinesiservisi.com - www.koftekalibi.com - www.gidavakummakinesi.com

    

     E-Ticaret Danışmanı & SEO


    

   Akse Endüstriyel

   Endüstriyel Mutfak Makineleri ve Vakum Makineleri

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.