• Tüm Kategoriler
  • Seçiminizi Daraltın

   Marka

   Fiyat Aralığı

   Sadece

   Aradığınız ürüne en hızlı şekilde ulaşabilmek için daraltma seçeneklerini kullanabilirisniz.

   Et Sebze Doğrama Makineleri


   Akse Endüstriyel güvencesiyle beğeninize sunulan sebze doğrama makineleri, onlarca farklı model ve tasarımla dikkat çekmektedir. Farklı boyutlara ve farklı özelliklere sahip olan et sebze doğrama makineleri ile etlerinizi ve sebzelerinizi pek çok şekilde ve ebatta doğrayabilirsiniz. İsteğinize göre plastik ve metal gövdeli ürünler arasından seçim yapabilirsiniz. Soğan doğrama ekipmanlarının favori ürünlerinden olan Akse Paslanmaz Soğan Doğrama modeli ile mükemmel soğan doğrama ve rendeleme işlemi gerçekleştirebilir, yemekhane ve restoranlarınız için iş gücünden tasarruf edebilirsiniz. Çağdaş soğan doğrama ve dev mikser soğan doğrama makinesi modellerimize de bakabilirsiniz.

   Sebze Doğrama Makinesi Fiyatları


   Sebze doğrama makinelerinin yanı sıra sebze doldurma silosu, lahana silosu, patates cips makinesi ve çeşitli kit modelleri gibi yardımcı ürünler de bu kategoride satışa çıkarılmaktadır. Paslanmaz çelik doğrama bıçakları sayesinde uzun yılar boyunca güvenle kullanabileceğiniz ürünler ile binlerce kilogram sebzeyi bir saat içerisinde kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Çalışma esnasında yükleme yapmaya olanak tanıyan ürünleri satın alarak daha hızlı işlem yapabilirsiniz. En uygun fiyatlarla en kaliteli online satış deneyimini sunan akseendustriyel.com Dev Mikser, Çağdaş, Akse gibi alanında en çok tavsiye edilen markalarla sizlere hizmet vermektedir. Ürünler, süreç ve merak ettiğiniz tüm detaylar için online destek ekibine mesaj atabilir ya da müşteri destek hattını arayabilirsiniz.

   Soğan Doğrama Makinesi

   Tüm mutfaklardaki farklı yemek tarifleri içerisinde soğan, yemeğin temel lezzetini oluşturan en önemli malzemelerden biridir. Ancak bilindiği üzere soğanın doğranması hem ev mutfağında hem de endüstriyel mutfakta yorucu ve sıkıcı bir işlem olabilir. Soğan doğrama makinesi kullanmak, bu konuda çok pratik bir sonuç elde etmeye yardımcı olabilir.  Soğan başta olmak üzere birçok farklı sebzenin hızlı bir şekilde doğranması ve özellikle yüksek miktarda doğranmış sebze elde edilmesi, endüstriyel mutfaklarda daha fazla talep edilen bir durumdur. Lokantalar, gıda üretim atölyeleri, restoranlar, kafeteryalar veya mutfaklarda kullanılabilecek şekilde sebze soğan doğrama makinesi kullanımı da bu amaca hizmet etmektedir. Bu nedenle Akse Endüstriyel size birçok farklı markanın değişen malzemeler ve kapasiteler ile üretilmiş ürünlerini sunmaktadır.

   Endüstriyel Sebze Doğrama Makinesi

   Akse Endüstriyel bu ürünlerin sunumunu gerçekleştirmek için Türkiye'de 50'den fazla markanın 5 bin üzerinde ürününü bir araya getiren profesyonel bir mutfak marketi yapısı sağlamıştır. Bu yapı çerçevesinde bugün sektörün lider firmalarından biri olarak, hem Türkiye'de hem de dünyanın her yerinde en uygun fiyatlar ile endüstriyel ve ev tipi mutfak eşyaları sunuyoruz. Bugün farklı noktalarda soğan doğrama makinesi tavsiye içerikleri incelenirse, bu kapsamda özellikle işletmeler için kullanılabilecek cihazlarda daha iyi tercihler yapmak mümkün olacaktır. İşletmelerde günlük olarak farklı yemeklerde kullanım ihtiyacı bulunan soğan veya farklı sebzelerde kullanım kapasiteleri değişmektedir. Örneğin yoğun çalışan bir gıda atölyesinde günlük kullanımı daha yüksek oranda sağlamak için Dev Mikser gibi bir marka üzerinden 200 kilogram saatlik kapasiteyle çalışan bir makine temin edilebilir. Yine işletme veya ev içerisinde kullanım açısından da basit soğan doğrama makinesi Çağdaş gibi bir marka üzerinden temin edilerek kullanılabilir.

   Soğan Doğrama Makinesi Fiyatları

   Spesifik bir yapıya sahip olarak kullanılan doğrama makineleri özellikle sadece soğan değil patates, salatalık, domates veya isteğe bağlı biber gibi sebzeleri doğramak için de kullanılmaktadır. Cihazlar iç yapısında dilimleyici mekanik parçalar bulundurarak, bıçaklar ile birlikte tasarruf elde edecek bir şekilde doğrama fırsatı sağlar. Yani hem hızlı bir şekilde doğranmış sebze elde etmek hem de profesyonel bir şekilde zamandan tasarrufu sağlayan gıda üretimi gerçekleştirmek açısından önemli bir yere sahiptir. Bu nedenle Akse Endüstriyel sizlere endüstriyel soğan doğrama makinesi açısından Dito Sama veya Öztiryakiler gibi markaların sunduğu yüksek kapasiteli ürünler sağlamaktadır. Kullanıcı yorumları, farklı platformlarda bulunan kullanıcı değerlendirmeleri ve ürün anlatımları gibi birçok farklı noktayı göz önüne aldığınızda daha doğru seçimler yapabilirsiniz. Bu sayede endüstriyel tip veya ev tipi makine tercih yapmak için en ucuz soğan doğrama makinesi ürünlerini kategorimiz içerisinde değişen markalar ile bulmanız mümkün olacaktır. Yani Dev Mikser, Çağdaş ve Akse gibi markalar sayesinde istediğiniz ürünü en uygun fiyatlar ile seçebilirsiniz.

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.