• Tüm Kategoriler
  • Seçiminizi Daraltın

   Marka

   Fiyat Aralığı

   Sadece

   Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
   Şengün Hamur Açma Makinesi Pide,Pizza,Lahmacun Açma Makinesi
   20.000,00 TL + KDV
   Şengün Hamur Açma Makinesi Pide,Pizza,Lahmacun Açma Makinesi
   23.000,00 TL + KDV
   Bu kategoride toplam 6 ürün listeleniyor.
   • Sayfa :
   • 1

   Hamur Açma Makinesi

   Gıda işletmelerinde müşterilerinize sunacağınız şekilde incecik pizza, lahmacun ve lavaş hamurları elde etmeniz açısından her zaman en iyi ekipmanları kullanmanız gerekir. Bu açıdan kullanılacak ekipmanlar aslında mekanik olarak oklava ve merdane görülse de son yıllarda birçok işletme hamur açma makinesi kullanmayı tercih etmektedir. Çünkü bu makineler standart boyutlarda ve çok daha hızlı bir şekilde ürün elde etmeye yardımcı olmaktadır. 

   Firmamız size sunduğu bu kategori ile birlikte aradığınız en iyi hamur açma makinesi açısından birçok farklı marka ve modeli bir araya getirerek büyük bir yardım sağlamaktadır. Örnekler dahilinde tek geçişli veya çift geçişli olarak kullanılabilecek makineler tercih etmeniz veya manuel ya da otomatik şekilde çalışan makineler temin etmeniz gibi fırsatlar sunulmaktadır. 
   Bugün özellikle restoranlar tarafından daha hızlı ve nitelikli üretim gerçekleştirmek açısından bu makineler sıklıkla kullanılmaktadır. Örneğin en önemli fastfood işletmelerinden biri olarak görülebilecek konumda pizza restoranlarında pizza açma makinesi kullanımı görülmektedir. Benzer şekilde Türkiye'de çok sık görülen kebapçı ve pide işletmelerinde de lahmacun hamuru açma makinesi gibi sistemler kullanılmaktadır. 

   Bahsedilen tarzda hizmetler ve gıda ürünleri sunan işletmelerde özellikle farklı boyutlarda ve hız kapasitelerine sahip olarak makineler kullanmaktadır. Bu makineler özellikleri sayesinde hamurun açılması, yuvarlanması ve üretim için hazır hale getirilmesi gibi işlemler sağlamaktadır. Sanayi tipi olmaları vasıtasıyla özellikle paket bir şekilde hazırlanacak toplu üretimler için çok daha hızlı sonuçlar elde etme avantajı sağlamaktadır.

   Temel teknik özelliklerine bakıldığında ekmek hamuru açma makinesi gibi özelliklere sahip olan bu cihazlar çoğu zaman dayanıklı çelik malzeme sayesinde üretilmektedir. Bu sayede çok daha uzun ömürlü bir kullanım ortaya çıkarken, restoran, fırın ve otel gibi birçok işletmede bu ürünler kullanılabilmektedir. En önemli ayrıntı seçtiğiniz makinede işletmeniz için yeterli kapasiteyi oluşturacak ve bütçeniz için en doğru rakamları oluşturacak cihazları seçmenizdir. 

   Hamur Açma Makinesi Modelleri

   Sanayi tipi hamur açma makineleri ile malzemelerini kendiniz hazırladığınız pide, lavaş, lahmacun gibi yiyeceklerin hamurlarını hızlı ve pratik bir şekilde açabilirsiniz. Makinelerin kullanımı son derece basittir, bundan dolayı hamur açarken kalifiye bir elemana ihtiyaç duymayacaksınız. Hamur açma makineleri, dayanıklı çelik maddelerden üretilmiştir. Uzun yıllar boyunca güvenle kullanabilirsiniz. Restoran, fırın ve otellerde en büyük yardımcınız olacak “hamur açma makineleri nerede satılır?” diye düşünmenize gerek yok. Profesyonel mutfakların vazgeçilmez adresi akseendustriyel.com’da bulunan hamur açma makinesi modelleri arasından ihtiyacınıza ve bütçenize en uygun olanı kolaylıkla seçebilirsiniz. akseendustriyel.com’da bulunan Arsel, Şengün ve Bosfor markalarının endüstriyel hamur açma makineleri ile dilediğiniz boyutlarda hamurları açabilirsiniz. Piyasadaki en uygun hamur açma makinesi fiyatları akseendustriyel.com’da sizleri bekliyor.

   Ekmekler ve Pideler İçin Hamur Açma Makinesi

   Bir restoran veya otel sahibi olduğunuzda, en lezzetli ve en iyi şekilde kızarmış ekmekleri, pideleri ya da lahmacunları hazırlamak istiyorsanız, gerçekten iyi bir hamur açma makinesi kullanmanız gerekebilir. Bu makineler sahip oldukları özellikler sayesinde yuvarlak veya köşeli hamur açabilir, ayarlanabilir hamur kalınlığı sağlayabilir ve dokunmatik kontrol panelleri sayesinde pratik bir kullanım sağlayabilir. 

   Değişen kapasiteleri ile birlikte seçebileceğiniz pide açma makinesi sistemleri her marka ve modele bağlı olarak düz konumda, belirli boyutlarda hamur açma kapasitesi oluşturmaktadır. Örneğin, seçtiğiniz bir makine 40 santimetre boyutunda, yaklaşık 216-100 gram ağırlığı arasında bir kapasitede hamur açma işlemi sağlayabilir. 

   Restoran işletmelerinde genellikle hızlı ve aynı standartlara sahip bir şekilde pide ve pizza gibi ürünlerin elde edilmesi gerektiği için seçilecek lavaş açma makinesi belirli hassasiyetlere sahip olmalıdır. Bu makine istenilen her an kolaylıkla temizlenebilecek bir kapasitede olmalı, değiştirilebilir boyutlarda farklı üretimler için hızlı bir kullanım oluşturmalı ve mikroorganizma birikmesine karşı her zaman paslanmaz ve kir tutmaz bir gövdesi bulunmalıdır. 

   Hamur Açma Makinesi Fiyatları

   İşletmeniz için temin edeceğiniz makinelerde özellikle markalar ve modellere bağlı olarak rakam değişimleri görülebilir. Bu nedenle lahmacun pide açma makinesi fiyatları açısından inceleme yaptığınızda kategori altında size sunulan Öztiryakiler, Şengün, Bosfor veya Rinnova gibi markalar arasından seçim yapabilirsiniz. Bu markaların her biri sizlere en ucuz makineyi sunabilmek için ücretsiz kargo ile sunulmaktadır. Bu bağlamda öncelikle işletmeniz için en uygun cihaz seçilmeli ve bütçenize uygun şekilde bu ürün temin edilmelidir. 

   En Ucuz Hamur Açma Makinesi Fiyatları

   Son yıllarda gelişen teknoloji ile birlikte büyük ve küçük işletmelerin mutfaktaki işlerini kolaylaştıracak makineler üretilmeye başlandı. Hamur açma makineleri ile istediğiniz kalınlıkta ve boyutta hamurları zamandan tasarruf ederek rahatlıkla açabilirsiniz. akseendustriyel.com’da yer alan hamur açma makinelerinde, model ve ürün çeşitliliğinin fazla olması profesyonel mutfaklar için büyük bir avantaj sağlıyor. Geniş ürün çeşitliliği sayesinde mutfağınıza uygun hamur açma makinesi seçerken hiç zorlanmayacaksınız. En kullanışlı hamur açma makinelerini, online satış, en iyi fiyat ve hızlı kargo avantajı ile akseendustriyel.com’dan kolaylıkla satın alabilirsiniz. Şengün, Arsel ve Bosfor markalarının hamur açma makineleri profesyonel şefler tarafından güvenle kullanılan ve tavsiye edilen ürünler arasında yer alıyor. Mutfak ekipmanlarında yapılan kampanyaları kaçırmamanız için akseendustriyel.com'u takip etmenizi öneririz.

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.