• Tüm Kategoriler
  • Müşteri Hizmetleri

   Vakum Makinesi Tamiri

   İstanbul‘da en hızlı hizmet veren vakum paketleme makine tamircisiyiz. Tamirin yanı sıra bakım-onarım, yedek parça, imalat, teknik destek ve teknik servis hizmetlerimiz de bulunmaktadır.

   Tüm vakum paketleme makineleri için desteğimiz ve servisimiz mevcuttur. Müşterilerinize verdiğiniz hizmetleri hız kesmeden, en güvenilir biçimde sağlayabilmek için bize ulaşın, pişman olmayacaksınız…

   İstanbul’un gözde vakum makinecisi şimdi artık İstanbul‘da! İstanbul’daki makineleriniz için yüksek kalite hizmet sunuyoruz. Makinelerinizi bize emanet edin, gözünün arkada, içinizde şüphe kalmasın!

   İstanbul bölgesin deyseniz ve vakum makineleri hakkında bilgi veya yardım ihtiyacınız varsa hemen bize ulaşın, ihtiyacınızı layıkıyla giderelim… VAKUM MAKİNE TAMİRİ alanında uzman üyelerden oluşan ekipleriyle siz değerli müşterilerimize güvenilir hizmet vermekte…


   Vakum makineniz eskisi gibi kuvvetli emiş yapmıyormu , vakum ladığınız ürünler bir müddet sonra vakumu mu kaçrıyor, vakum rezistans yada bezinizmi eskidi , makinenize elektirik gelmiyor yada çalışmıyormu ?

    

   Vakum Makinesinin Kullanım Alanları

   Vakum makinesi, tazeliğinin ilk günkü gibi kalmasını istediğiniz tüm ürünler için kullanabileceğiniz bir üründür. Tüketicilerin peynir, sucuk ve et gibi ürünlerde aradıkları ilk özellik tazeliktir. Bunun yanında ürünlerin temiz olması ve hijyenik şartlarda saklanıyor olması da müşterilerin aradıkları özellikler arasında yer almaktadır. Vakum makineleri, bu tür gıda ürünlerinin saklanması için kullanılan, oldukça önemli bir ürünlerdir.

   Raflarda uzun süre beklemek zorunda olan ürünlerin normal şekilde paketlemeleri durumunda oksijen ile temasa girerler ve kısa süre içerisinde özelliklerini kaybederek bozulurlar. Bu ürünler arasında peynir ve sucuk gibi gıda ürünlerinin yanında kuruyemişler de yer almaktadır. Kuruyemişler, herkesin taze olarak tüketmek istediği ürünlerdir. Bu yiyeceklerin bayatlamamaları için hava ile olan temasları kesilerek paketlenmeleri şarttır. Bu durumda vakumlu ambalaj bir gerekliliktir. Vakum makinesi sayesinde bu ürünler kısa sürede ve en sağlıklı şekilde ambalajlanır.

   Gıda ürünleri satış yapan işletmelerin çabuk bozulan gıdalar için mutlaka vakum makinesi edinmeleri gerekir. Aksi takdirde bozulan sadece raflardaki gıdalar olmayacaktır. Çünkü bozulmuş ya da bayatlamış gıdalar işletmelerin prestijine de zarar verir. Eğer siz de işletmenizdeki ürünlerin taze kalmasını istiyorsanız firmamız ile irtibata geçebilir, vakum makinesi satın alabilirsiniz.

   Makinenize yıllık bakım yaptırın olası arızalanmalara ve daha büyük masraflara engel olun. Yıllık bakımda yapılan hizmetler ;

   Elektirik aksamın kontrol edilip , gevşeyen , yıpranan kablo aksamında değişimi içerir
   Yağ değişimi , hava filtre değişiminin yapılması
   Çene Takımı değişimi ( Çene Süngeri, Rezistans Teli, Teflon Bezi)
   Motor Kontrolleri ( Vakum emiş gücü , Gürültü seviyesi , Motor çalışma sesi )
   Kaynak, sızdırmazlık kontrolleri (Rezistans optimisazyonu  )
   Vakum ve rezistans süre kalibrasyonlarının  yapılması.
   Personel Eğitiminin verilmesi .

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.