• Tüm Kategoriler
  • Vakum Yağı 10 Numara

   Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

   Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

   Her Evde Mutlaka Olması Gereken Vakum Makinesi Şok Fiyat !
   2.500,00 TL + KDV
   Her Evde Mutlaka Olması Gereken Vakum Makinesi Şok Fiyat !
   2.500,00 TL + KDV
   1.150,00 TL + KDV
   %54
   24.000,00 TL + KDV
   22.000,00 TL + KDV
   %8,3
   Vakum Yağı 
    

   Vakum yağı, mekanik vakum pompalarında kullanılan özel bir yağdır. Vakum pompaları, havayı ve diğer gazları tahliye etmek için kullanılır ve yağ, pompa içindeki parçaların sürtünmesini azaltarak pompanın daha verimli çalışmasını sağlar.
    

   Vakum yağı, viskozitesi yüksek ve düşük buhar basıncına sahip bir yağdır. Bu özellikleri sayesinde, vakum pompalarının yüksek vakum seviyelerini korumalarına ve uzun süre dayanmalarına yardımcı olur.
    

   Vakum yağı, genellikle mineral yağından yapılır ve çeşitli katkı maddeleri içerebilir. Farklı vakum pompaları için farklı viskozitelerde vakum yağları mevcuttur.
    

   Vakum yağı, vakum pompalarının düzgün çalışması için önemlidir ve düzenli bakım gerektirir. Pompanın kullanımına bağlı olarak, vakum yağı değişimi belirli bir süre aralığında yapılmalıdır.
    

   Sonuç olarak, vakum yağı, mekanik vakum pompalarında kullanılan ve pompanın düzgün çalışması için önemli bir yağdır. Bu özel yağ, pompanın verimli çalışmasını sağlar ve pompanın ömrünü uzatır.


   10 M3 - 20 M3 pompalara uyumludur 
   50 ml

    
   Diğer Özellikler
   Stok KoduAKS1158
   MarkaAkse Endustriyel
   Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir. Benzer Ürünler İçin 0212 674 8202 Numaralı Hattı Arayabilirsiniz

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.