• Tüm Kategoriler
  • Seçiminizi Daraltın

   Marka

   Fiyat Aralığı

   Sadece

   Marka

   Voltaj

   Motor Gücü

   Yapıştırma Gücü

   Pompa Gücü

   Yapıştırma Çenesi Uzunluk

   Yapıştırma Gücü

   Vakum Basıncı

   Yapıştırma Çenesi Uzunluk

   Yapıştırma Genişliği

   Kapak

   Çember Malzemesi

   Vakum Makinesi Teknik Servisi

   Makropack Vakum Makineleri

   Vakum Makinesi

   Sizin İçin Seçtiklerimiz

   Çift Çene Vakum Makinesi - Gıda Vakum Makinesi
   9.500,00 TL + KDV
   9.000,00 TL + KDV
   %5,3
   Çift Çene Vakum Makinesi - Gıda Vakum Makinesi
   10.250,00 TL + KDV
   9.750,00 TL + KDV
   %4,9
   Tek Çene Vakum Makinesi - Gıda Vakum Makinesi
   9.750,00 TL + KDV
   9.250,00 TL + KDV
   %5,1
   Sanayi Tipi vakum Makinası
   22.000,00 TL + KDV
   20.000,00 TL + KDV
   %9,1
   Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
   Ev Tipi Vakum Makinası
   650,00 TL + KDV
   Çift Çene Vakum Makinesi - Gıda Vakum Makinesi
   9.500,00 TL + KDV
   9.000,00 TL + KDV
   %5,3
   Tek Çene Vakum Makinesi - Gıda Vakum Makinesi
   9.750,00 TL + KDV
   9.250,00 TL + KDV
   %5,1
   Çift Çene Vakum Makinesi - Gıda Vakum Makinesi
   10.250,00 TL + KDV
   9.750,00 TL + KDV
   %4,9
   Çift Çene Vakum Makinesi - Gıda Vakum Makinesi
   10.000,00 TL + KDV
   MakroPack Gıda Vakum Makinesi Çeşitleri Uygun Fiyatlarla
   10.500,00 TL + KDV
   Çift Çene Vakum Makinesi - Gıda Vakum Makinesi
   11.000,00 TL + KDV
   Endustriyel Vakum Makinesi 51 Cm Yapıştırma
   12.000,00 TL + KDV
   11.000,00 TL + KDV
   %8,3
   Gıda Vakum Makinası
   13.500,00 TL + KDV
   12.000,00 TL + KDV
   %11,1
   Sanayi Tipi vakum Makinası
   22.000,00 TL + KDV
   20.000,00 TL + KDV
   %9,1
   Profesyonel Vakum Makinesi- 4 Cene
   35.000,00 TL + KDV
   33.000,00 TL + KDV
   %5,7
   Sanayi Tipi Vakum Makinesi
   50.000,00 TL + KDV
   Vakum Paketleme Makinesi
   50.000,00 TL + KDV
   Vakum paketleme Makinesi
   75.000,00 TL + KDV
   Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir. Benzer Ürünler İçin 0212 674 8202 Numaralı Hattı Arayabilirsiniz
   Fiyat Sorunuz
   Bu kategoride toplam 56 ürün listeleniyor.

   Vakum Makinesi

   Vakum Makineleri Ambalajların içirisindeki boş alanlarda bulunan havayı pompa yardımıylaçeker ve tüm havayı emerek paketi vakumlae ve sonra ağzını yapıştırarak kapatmada kullanılır. Genellikle ürünleri daha dayanıklı hale getirmek, ürünlerin daha taze kalmasını sağlamak ve stoklama, dağıtım operasyonlarını kolaylaştırmak için gıda sektöründe kullanılır. Vakum makinesi veya vakum makinesi olarak da bilinen vakumlu yapıştırma makinası, bozulabilir gıda ürünlerinin buzdolabında tutulduğunda 3 ila 5 kat daha uzun ömürlü olmasını sağlar.

   Endüstriyel Vakum Makineleri

   Endüstriyel Gıda Vakum Paketleme Makineleri Endüstriyel boyutlar ve yoğun kullanıma uygun tasarlanmıştır. Her sektöre uygun olan bu makineler her türlü vakum poşetini vakumlar. Hava pompalı ve Gazlı olarak iki çeşidi bulunmaktadır. Makineler paslanmaz çelikten imal edilmiş ve Tüm ayarlar için dokunmatik panellere sahiptir.
   Vakumlama Makinesi Modelleri Vakumlama Makinesi Modelleri et, peynir gibi çok fazla sayıda gıda ürününü muhafaza etme ve satışa hazırlama gibi işlerde kullanılır. Vakumlanan ürünler, vakum yapılmayanlara göre daha uzun ömürlü olur, tadını ve rengini daha uzun süre korur ve etrafa koku yaymaz. Değişik gıdalar için farklı modellerde gıda vakumlama makinesi satılmaktadır. Standart, zaman kontrollü veya sensörlü gibi özellikleri bulunan makineler için en iyi markalardan ikisi, kesinlikle MakroPack ve Makropack Vakum Makinesi'dir. Peki gıda sektöründe çok önemli olan bu iki markanın vakum makinesi nerede satılır ? sorusunun cevabını merak ediyorsanız; akseendustriyel.com sitesini ziyaret edebilir ve geniş çeşitliliğe sahip vakumlama makinesi ürünlerini birçok yan ürünü ve aksesuarıyla birlikte inceleyebilirsiniz.

   Vakumlama Makinesi Fiyatları

   Eskiden daha ilkel olan hava çekme metotları, yerini daha profesyonel ve son derece kullanışlı makinelere bıraktı. Siz de bundan faydalanmak istiyor, iş yerinizde veya evinizde gıdaları korumak için bir yöntem mi arıyorsunuz? O zaman, online satış yapan firmalar arasında en güvenlisi ve kalitelisi akseendustriyel.com içerisinde, vakumlama makinesi fiyatlarına mutlaka bir göz atmalısınız. Bu sayede siz de MakroPack vakumlama makinesi veya Lavion vakumlama makinesini gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Her bütçeye ve kullanıma uygun fiyat yelpazesine sahip vakumlama makinesi ürünlerini satın almak, Akse Endüstriyel sayesinde artık çok kolay. Sensörlü olanlardan zaman kontrollü makinelere kadar, uzmanlarca tavsiye edilen bütün modeller hakkında bilgi veya yardım almak için online destek ekibinden de faydalanabilirsiniz.

   Gıda Vakum Makinesi

   Gıda tüketimi sonrasında artan gıdanın muhafaza edilmesi veya üretilen gıdanın daha sonrası için saklanması gibi amaçlar ile vakum gerçekleştirmek pratik ve ekonomik bir yöntemdir. Sızdırmaz ve güvenilir bir şekilde de gıdanın vakumlu hale getirilmesi açısından da hem evlerde hem işletmelerde gıda vakum makinesi kullanılabilir. Örnek olarak ev tipi vakum makinesi gün içerisinde arta kalan yemekleri daha uzun süre saklamak ve tadının bozulmasını engellemek için kullanılabilir. 
   İşletmelerde kullanılan makineler incelendiğinde ise genellikle peynir vakum makinesi gibi örnekler yer almaktadır. Süpermarketler, şarküteriler ve süt işletmeleri bu cihazları kullanarak ürünlerini daha uzun sürede muhafaza edilecek ve taşıyabilecek bir hale getirmektedir. Bu benzer yapı, et vakum makinesi sayesinde kasap ve et işletmelerinde ve endüstriyel işletmelerde de kullanılmaktadır. 

   Vakum Paketleme Makinesi

   Vakum makinesi gibi cihazlarda farklı modellere ulaşabilmek ve farklı markalar üzerinden seçimler yapabilmek için Akse Endüstriyel çok özel bir yere sahiptir. Çünkü firmamız bugün hem Türkiye'de hem de dünya genelindeki birçok farklı ülkede uygun fiyat seçenekleriyle lider bir profesyonel mutfak market olarak tanınmaktadır. Bu kapsamda sizler için sunduğumuz 300'ün üzerinde farklı markanın on binlerce ürünü ile değişen seçimler yapmak vakum makinesi gibi sistemlerde de mümkün olmaktadır. 

   Firmamız sayesinde hazırlanmış olan bu kategori içerisinde özellikle sanayi tipi vakum makinesi gibi ürünler tercih etmek mümkün olacaktır. Bu çerçevede markalar açısından inceleme yapıldığında da yine Akse Endüstriyel markası veya Empero gibi bir marka üzerinden ürün temin etmek mümkündür. Örneğin endüstriyel tipten ziyade vakum makinesi ev tipi tarzında bir ürün elde etmek açısından da MakroPack veya Lavion gibi bir marka tercih edilebilir. 
   Aslında bu tarz makineler genellikle işletmeler içerisinde kullanılan ve büyük boyutlu cihazlar olmak ile birlikte daha küçük boyutlu cihazlar özel olarak ev tipi kullanım için üretilmektedir. Yani mini vakum makinesi şeklinde adlandırılan bu sistemler Lavion gibi markalar sayesinde temin edilebilir. Örneğin Lavion Mini Vakum Makinesi Bu sayede ev veya işletmelerde cihazlar günlük olarak tüketilen yemeklerin fazla miktarlarını saklayabilmek için yiyecek vakum makinesi olarak kullanılabilir. 

   Vakum makineleri, içeriğinde yer alan poşet vasıtasıyla veya hazne hastasıyla bir gıdanın üzerinde vakum gerçekleştirir ve muhafaza edilmesini sağlar. Örneğin, peynir bir poşet içerisine alındıktan sonra cihaz içerisinde vakumlanır ve korunaklı bir hale getirilir. Bu nedenle bir diğer ismi poşet vakum makinesi olan bu cihazlar, şarküteriler ve marketler gibi noktalarda sıklıkla kullanılır. 

   Gerek evinizde gerek işletmenizde vakum cihazlarını kullanmak istiyorsanız, öncelikle farklı noktalarda bulunan tavsiye nitelikli içerikleri incelemeniz doğru olacaktır. Örneğin, bir şarküteri için veya bir kafeterya için kullanacağınız cihazlarda en iyi seçimleri yapmak açısından hem marka hem de kapasite açısından bu içeriklere dikkat edebilirsiniz. 

   En Ucuz Vakum Makinesi Fiyatları

   Yorum ve tavsiye içeriklerini göz önünde bulundurduğunuzda, cihazlar sayesinde hangi gıdaları vakum ile koruyabileceğinizi, nasıl mühürleme yapacağınızı ve makine türlerini daha net bir şekilde öğrenebilirsiniz. Çünkü bu ürünlerde model olarak hazneli, harici veya tabanca tipi gibi cihazlar yer almaktadır. Üstelik cihazlar sayesinde profesyonel bir şekilde kullanım elde ederken, katı veya sıvı gıdaları muhafaza etmek için kullanım elde edilebilir. 

   Ev veya işletmeniz için bir gıda vakumlama makinesi talep ediyorsanız, bu konuda Makropack gibi bir marka üzerinden ürün temin edebilirsiniz. Üstelik Türkiye şartlarında en ucuz vakum makinesi firmamız kategorileri arasında görülebilir. Bu sayede en iyi ürünler en uygun rakamlar ile temin edilebilir. Genel kapsamda vakum makinesi fiyatları açısından da bu uygun fiyatlar markalara, ürün kapasitelerine ve ürün çeşitlerine göre değişmektedir.
   İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ KURUMSAL ÜYELİK BİLGİLERİMİZ MÜŞTERİ HİZMETLERİ
    

   0 212 674 82 02

    

   Hakkımızda

   Yeni Üyelik Sipariş Takibi
    0 212 674 82 02 Hesap Bilgilerimiz Üyelik Girişi Garanti ve Destek

   0534 631 70 21
   0541 215 22 19

   Müşteri Hizmetleri Üyelik Bilgileri Gizlilik Politikası

   info@akseendustriyel.com

    
   Sipariş Takibi Üye Bilgi Güvenliği  
   www.akseendustriyel.com İletişim Ürün Yorum Yapma  

    

   Akse Endüstriyel | Endüstriyel Mutfak Makineleri & Paketleme Makineleri

    www.akseendustriyel.com - www.aksemutfak.com - www.vakummakinesiservisi.com - www.koftekalibi.com - www.gidavakummakinesi.com

    

     E-Ticaret Danışmanı & SEO


    

   Akse Endüstriyel

   Endüstriyel Mutfak Makineleri ve Vakum Makineleri

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.